Trusted

Tải Kıyasla Hadi

Mua sắm / By DSS Teknoloji
Cập nhật: 10 tháng 7, 2016
Cài đặt 5.000 - 10.000
Version hiện tại 1.0
Yêu cầu Android 4.0.3 trở lên

Mô tả Kıyasla Hadi v1.0

Akıllı cep telefonu veya tabletlerinizi kıyaslamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uygulama sayesinde telefon kıyasla, tablet kıyasla işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde kıyaslayın.
Kullanım: Açılış sayfasında bulunan kutuya telefon adını yazarken çıkan listeden ürünleri seçin. En fazla 4 adet telefonu aynı anda karşılaştırabilirsiniz. Ürünlerinizi seçtikten sonra "Kıyasla" tuşuna basmanız yeterli. Telefonlarınızın ayrıntılı teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.
Aldığın ürünlerin teknik özelliklerini kıyaslamak için uygulamamızı indirin. Uygulama içeriğinde telefon karşılaştırma ve tablet karşılaştırma işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Telefon ve tabletlere ait inceleme videoları da mevcut. Ayrıca akıllı saat karşılaştırma bölümü de mevcut.
Cep telefonu ve tabletlerin ayrıntılı teknik özellikleri de uygulamamız içerisinde bulunmaktadır. Güzel günlerde kıyaslamak dileğiyle...

Tìm kiếm: Tải game Kıyasla Hadi, tải game Kıyasla Hadi miễn phí , tải Kıyasla Hadi cho điện thoại, tải Kıyasla Hadi bản mới nhất, Tải game Kıyasla Hadi về máy, tải game Kıyasla Hadi apk

Xem thêm

Click link bên dưới để tải về máy

Tải về máy

Khách hàng đánh giá cho Kıyasla Hadi

3,8
40
5
27
4
0
3
2
2
0
1
11

Tải game cùng nhà phát triển DSS Teknoloji

Tải Game OdevX
1. Tải Game OdevX Miễn phí
Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.