Trusted

Tải Región Vysoké Tatry

Du lịch và Địa phương / By Outdooractive GmbH & Co. KG
Cập nhật: 20 tháng 6, 2016
Cài đặt 10.000 - 50.000
Version hiện tại 1.9.1
Yêu cầu Android 4.0.3 trở lên

Mô tả Región Vysoké Tatry v1.9.1

Spoznajte región Vysoké Tatry v zime a v lete! Doprajte si neopakovateľnú tatranskú dovolenku na severe Slovenska plnú zimných dobrodružstiev a zažite vysnívanú lyžovačku. Zalyžujte si vo Vysokých Tatrách, ktoré ponúkajú až 22 km vždy upravených zjazdoviek, 20 moderných lanoviek a garanciu snehu 5 mesiacov v roku.
V lete spoznajte krásu tatranskej prírody, prekrásne vodopády a pestrofarebné doliny, vystúpte na ostré štíty po značkovaných chodníkoch, a spoznajte podhorie na bicykli po značkovaných cyklotrasách.
Relaxovať môžete vo Vysokých Tatrách počas celého roka i v modernom aquaparku, v štýlových wellness centrách či len tak prechádzkami po najmenších veľhorách sveta.
Tatry sú horami zážitkov!

Táto aplikácia je ideálnym pomocníkom pre plánovanie dovolenky v Tatrách – či už z pohodlia domova alebo priamo počas pobytu v horách. Aplikácia obsahuje kvalité topografické turistické mapy s možnosťou priblíženia, naplánované cyklotrasy, horské túry, či zimné bežecké a downhilové trate.

Každá túra obsahuje popis, obrázky, priebeh túry na mape a výškový profil trate.
Aplikácia obsahuje i zaznačené ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby vo Vysokých Tatrách.

Aplikácia umožňuje stiahnuť si vybranú trasu do mobilného zariadenia a počas pobytu v teréne nie je potrebné internetové pripojenie.

Veríme, že Vám táto aplikácia pomôže spoznať prekrásny región Vysokých Tatier a želáme Vám nezabudnuteľný pobyt v horách zážitkov.


Kontakt:
Región Vysoké Tatry
Starý Smokovec 1
062 01 Vysoké Tatry
www.regiontatry.sk

Tìm kiếm: Tải game Región Vysoké Tatry, tải game Región Vysoké Tatry miễn phí , tải Región Vysoké Tatry cho điện thoại, tải Región Vysoké Tatry bản mới nhất, Tải game Región Vysoké Tatry về máy, tải game Región Vysoké Tatry apk

Xem thêm

Click link bên dưới để tải về máy

Tải về máy

Khách hàng đánh giá cho Región Vysoké Tatry

2,9
314
5
88
4
50
3
33
2
38
1
105
Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.