Trusted

Tải Sahra Ayakkabı

Mua sắm / By MedyaKim Yazılım Reklam ve Medya Hizmetleri
Cập nhật: 12 tháng 7, 2016
Cài đặt 100 - 500
Version hiện tại 1.0.0
Yêu cầu Android 4.0 trở lên

Mô tả Sahra Ayakkabı v1.0.0

Uzun yıllar boyunca SAHRA olarak yüksek kaliteli farklı moda tasarımlarının yanısıra sağlıklı ayakkabılarıda göz alıcı tasarımlarla buluşturarak müşterilerimizin isteklerine 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. ARGE departmanımız, üretim alanımız ve merkez yönetim binamız Türkiye'de bulunmaktadır. Bunun yanında geniş çaplı tecrübeli dağıtım ve bayi ağımızla hem ulusal hem de uluslararası pazarda kaliteyi ayaklarla buluşturmaktayız.

Ortopedik ve havalandırma sitemine sahip tasarımlarıyla sadece şıklığı değil sağlığı da düşünen SAHRA, ayakkabı tabanına yerleştirilen hava sirkülasyon sistemiyle ısı ve nem dengesini sağlamaktadır. Böylece başta diyabet hastalarına iyi gelen ürünler topuk, bakteri, mantar, enfeksiyon ve ayak hastalıklarını önlemektedir.

Müşterilerini her yıl yeni tasarımlarla buluşturan Forex anatomic ve AC Comfort, üstün sorumluluk bilinciyle üretimin her aşamasında birinci sınıf malzeme ve doğal deri kullanmakta, müşteri memnuniyetini ana felsefesi yapmaktadır. Kalitesini bugün itibariyle Ortadoğu, Asya ve Avrupada 16 farklı ülkeye ulaştırmaktadır.

Tìm kiếm: Tải game Sahra Ayakkabı, tải game Sahra Ayakkabı miễn phí , tải Sahra Ayakkabı cho điện thoại, tải Sahra Ayakkabı bản mới nhất, Tải game Sahra Ayakkabı về máy, tải game Sahra Ayakkabı apk

Xem thêm

Click link bên dưới để tải về máy

Tải về máy

Khách hàng đánh giá cho Sahra Ayakkabı

4,0
1
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.