Trusted

Tải Výroční zpráva PIS

Du lịch và Địa phương / By iPublishing, s.r.o.
Cập nhật: 26 tháng 5, 2014
Cài đặt 10 - 50
Version hiện tại 1.0.0
Yêu cầu Android 4.0 trở lên

Mô tả Výroční zpráva PIS - PCT v1.0.0

Výroční zpráva Pražské informační služby – Prague City Tourism 2013 informuje o vývoji organizace za uplynulý rok, popisuje jednotlivé činnosti, předkládá výsledky hospodaření za uplynulé účetní období, prezentuje cíle, filozofii a klíčová marketingová témata.
Pražská informační služba - Prague City Tourism je organizace zřizovaná Magistrátem hlavního města Prahy. Jejím primárním posláním je podpora domácího i zahraničního cestovního ruchu v hlavním městě. Organizace byla založena 1. 1. 1958.
PIS - PCT prostřednictvím svých čtyř turistických informačních center poskytuje souhrnné informace o nabídce cestovního ruchu v Praze, zprostředkovává služby stávajícím i potenciálním návštěvníkům hlavního města, organizuje vzdělávací cykly pro odbornou i laickou veřejnost, vzdělává profesionální průvodce Prahou a zabezpečuje provoz Staroměstské radnice.
Stěžejní činností je však propagace a marketing Prahy pro rozvoj domácího a zahraničního cestovního ruchu jak v rámci České republiky, tak i mezinárodně. V současnosti PIS - PCT prochází přerodem v marketingovou organizaci. Opouští koncept zaměřený na encyklopedickou znalost metropole a namísto toho se stává aktivním manažerem cestovního ruchu a moderní servisní organizací.

Praha,Pražská,služba,cestovní,ruch,turismus,statistika,hospodaření,marketing,Staroměstská,radnice

Tìm kiếm: Tải game Výroční zpráva PIS, tải game Výroční zpráva PIS miễn phí , tải Výroční zpráva PIS cho điện thoại, tải Výroční zpráva PIS bản mới nhất, Tải game Výroční zpráva PIS về máy, tải game Výroční zpráva PIS apk

Xem thêm

Click link bên dưới để tải về máy

Tải về máy

Khách hàng đánh giá cho Výroční zpráva PIS - PCT

0
Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.