Trusted

Tải Yemisim.com

Mua sắm / By Ideasoft Yazilim
Cập nhật: 9 tháng 6, 2016
Cài đặt 10 - 50
Version hiện tại 1.0
Yêu cầu Android 4.0 trở lên

Mô tả Yemisim.com v1.0

KİMDİR BU YEMİSİM.COM
Yemişim.com sitesinde yer alan ürünler ALPER TUNGA LTD.ŞTİ. tarafından 33 yıllık
tecrübeyle ve ISO 22000 ve ISO 9001 kalite güvenceli tesiste Ankara'da üretilmektedir. Üretim yerimiz Gimat Toptancılar Sitesinde yer alan 6 katlı 1200 m2'lik kapalı alandadır. Ayrıca Üretim Bandımız dahil tüm tesisimiz senelik olarak Alberk Technic QA tarafından bağımsız olarak denetlenmekte olup, ürettiğimiz ürünlerimiz de AGROLAB firması tarafından düzenli olarak analiz edilmektedir. Paketleme konusunda kullandığımız ürünlerin belgeleri de aynı şekilde aşağıda yer alan belgelerimiz bölümünde yer almaktadır.
Şirket Web Sayfamız: www.alpertunga.com.tr

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
Müşteri istekleri doğrultusunda, ilgili yasa ve mevzuatlara uyarak, kuruyemiş üretimini ve satışını sağlarken, gıda güvenliğini ve hijyeni birinci planda tutmak, müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak, güvenilir, hijyenik ürünleri, yüksek kaliteli hizmetimiz ile sunmak, güvenilir bir imaja sahip olup, sunduğumuz hizmet karşılığında pazar payını arttırmak ve kalite yönetim sisteminin şartlarına uyup, sistemimizi sürekli iyileştirmek politikamızdır.

TÜRKAK ONAYLI LABORATUVARDA ÜRÜN ANALİZİ POLİTİKAMIZ
Endüstriyel Kuruyemiş sektöründe kendi ürünlerini her ay sürekli Aflatoksin Analiz Kontrolü yapan ender firmalardan biriyiz. Düzenli yaptırdığımız analizlerimizi, sipariş vermeden önce e-mail veya telefon yoluyla talep edebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz laboratuvar firması AGROLAB'tir.

Tìm kiếm: Tải game Yemisim.com, tải game Yemisim.com miễn phí , tải Yemisim.com cho điện thoại, tải Yemisim.com bản mới nhất, Tải game Yemisim.com về máy, tải game Yemisim.com apk

Xem thêm

Click link bên dưới để tải về máy

Tải về máy

Khách hàng đánh giá cho Yemisim.com

5,0
2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Good App Guaranteed!

Good App Guaranteed!

This application passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.